Hakkımızda

1950 yılında Rahmi TARTAN tarafından kurulan Rahmi Reklam, geçirdiği değişim ve gelişimlerle günümüze kadar gelmiştir. Tarım asrı geçen sektördeki tecrübesi ve birikimiyle bugün; Sedat TARTAN yönetiminde 2000 m² alanda, çok önemli müşterilere hizmet vermekte ve büyük projeleri başarı ile gerçekleştirmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

– Teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekle beraber müşterileri için en uygun reklam çözümlerini bulan, işini kaliteli ve süratli yapan, montaj sonrasında periyodik bakımlarlı gerçekleştiren ve müşteri memnuniyeti esas alan bir anlayışlı hizmetlerine devam etmektedir.

– 60 yıl önce sektöre adımını atan firmamız, bugün siz müşterilerimizin en büyük çözüm ortaklarından biri olmakla birlikte bugün, yarın ve her zaman aynı kararlılıkla yoluna devam edecektir.

Vizyonumuz

Rahmi reklam kurulduğu günden bu yana büyük bir hızla ilerlemiş ve kendine hep daha büyük hedefler seçmiştir.

Misyonumuz

Müşterilerine en hızlı ve kaliteli çözümleri en uygun şartlarda sunmak prensibiyle yola çıkan <br>Rahmi Reklam sektördeki teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek bünyesinde uygulamaktadır. Sektörde öncü olmayı misyon edinen Rahmi Reklam konusunda uzman personelleri ile de fark yaratır.

''İletişim organları, sözel ve görsel mesajlarını etkili ve çekici hale getirmek için grafik tasarımcılarla iş birliğine girerler. İyi bir tasarım, değerli bir yatırımdır. Çünkü günümüz insanının bütün hayati etkinlikleri, grafik imgelerle iletişim kurabilme yeteneğine bağlıdır. Araştırırken, geliştirirken, üretirken ve uygulanırken, tek bir şeyi takip olarak görüyoruz; Doğa standartlarımızı doğanın bize öğrettiği doğrultuda geliştiriyoruz. Hayatı daha renkli kılmak doğayı korurken güzelleştirmek, canlandırmak temel hareket noktamız. Hayattan aldıklarımızı ona bir şeyler katarak geri veriyoruz. Doğadan öğrendiğimiz bir şey daha var: uyumlu olmak ve beraber çalışmak. Doğadaki her şey bir diğeri ile birlikte varlığını sürdürüyor, gelişiyor, büyüyor...

Biz ancak sizinle büyüyeceğimize inanıyoruz. Bunun için firmamızın misyonu kaynaklarımız en verimli ve etkili şekilde yöneterek kaliteye, insana ve çevreye verdiği önemle bilinmek ve çözüm ortağı olmaktır.
Mesaj Gönder
Merhabalar

Size nasıl yardımcı olabilriz ?