Neon Uygulamalar

Neon Tabela Nedir?

Neon Tabela, özel üretilmiş ateşte ısıtılarak şekil alabilen, küçük cam borular kullanılarak tasarlanan bir reklam türüdür. Bu görseller çok iddialı ve kendini gösteren, estetik yapıda, göz alıcı renklerle üretilen reklam mecralarıdır.

Genel olarak bar, restoran, eğlence merkezleri gibi yerler için oldukça uygundur. Neon tabela yapımı, diğer çalışmalara nazaran daha fazla dikkat edilmesi gereken, ince işçilik isteyen yapıda oldukları için bu alanda profesyonel olmuş kişiler tarafından icra edilmelidir.

Neon Tabela Özellikleri

 

Neon tabelalar diğer reklam ve tanıtım ürünlerine göre daha göz alıcı bir yapıya sahiptir.  Sahip oldukları özellikleri bakımından sıklıkla tercih edilir. Neon tabela özellikleri;

  • İstenilen şekli ısının yardımı ile kolayca alabilir
  • Tabela çeşitleri arasında siyak boşluklar bulunmaz
  • Uzun bir kullanım ömrüne sahiptir
  • Gece geç saatlerde firmaların dikkat çekmesini ve görünmesini sağlar
  • İşletmelerin marka çalışmaları için oldukça önemlidir
  • İç ve dış mekanlarda kullanılabilir

Neon tabela özellikleri bakımından birçok tabela çeşidine göre büyük avantajlar sağlar. Özellikle estetik ve görünüş bakımından neon tabela çok daha dikkat çekicidir.

Yaz sil neon tabela ise neon tabela görünümlü ışıklı panolardan oluşur. İstenilen yazı yazılıp tekrar silinebilir özelliğinden dolayı günlük olarak değişen menü, etkinlik gibi durumlarda yaz sil neon tabela sıklıkla tercih edilir.

Mesaj Gönder
Merhabalar

Size nasıl yardımcı olabilriz ?